Omdat we weten dat u het al druk genoeg hebt met de verwerking van die grote papierstapel,  koos Atrium ervoor om alle documenten toegankelijk te maken via een digitaal platform.

Wanneer u zich de eerste keer inschrijft voor een opleiding, ontvangt u uw unieke klantenlogin. Hiermee krijgt u toegang tot uw persoonlijk dossier en dat van uw werknemers. U hebt dus steeds zicht op de status van hun opleidingen en u kan bijgevolg bijsturen indien nodig.

U vindt bovendien alle evaluaties, attesten en facturen op het online platform. Op die manier bekijkt of behandelt u uw documenten waar en wanneer u dat zelf wilt.

Contactverantwoordelijke per regio:

Antwerpen, Vlaams-Brabant
& Oost-Vlaanderen (postcode 3000 – 3499)
Geert Bormans
0471/93 49 69
Geert@ATRIUMopleidingen.be

Limburg
Peter Oris
0479/ 96 96 58
Peter@ATRIUMopleidingen.be

Oost-Vlaanderen (postcode 1000 – 1999)
Kathy Servaes
0472/ 21 02 94
Kathy@ATRIUMopleidingen.be

Brussel, Waals Brabant, Wallonië
Sophie Lorquet
0474/ 90 58 36
Sophie@ATRIUMopleidingen.be

Sales Manager – Keys Account
Jan Weytjens
0471/ 30 32 81
Jan@ATRIUMopleidingen.be

West-Vlaanderen
Evelien Van Thuyne
0472/ 89 66 70
Evelien@ATRIUMopleidingen.be

Facturatie en Administratie
011/ 36 00 66
011/ 36 00 67

Een vraag?

Laat ons u verder helpen en vul onderstaand formulier in. Wij garanderen u een antwoord binnen de 48 uur.