Contact

Contactverantwoordelijke per regio:

Antwerpen & Vlaams-Brabant (postcode 1800 – 1999 en  3000 – 3473)
Geert Bormans
0471/93 49 69
Geert@ATRIUMopleidingen.be

Limburg
Peter Oris
0479/ 96 96 58
Peter@ATRIUMopleidingen.be

Oost-Vlaanderen &
Vlaams-Brabant (postcode 1500 – 1799)
Kathy Servaes
0472/ 21 02 94
Kathy@ATRIUMopleidingen.be

Brussel, Waals Brabant, Wallonië
Sophie Lorquet
0474/ 90 58 36
Sophie@ATRIUMopleidingen.be

Sales Manager – Key Accounts
Jan Weytjens
0471/ 30 32 81
Jan@ATRIUMopleidingen.be

West- Vlaanderen
Evelien Van Thuyne
0472/ 89 66 70
Evelien@ATRIUMopleidingen.be

Facturatie en Administratie
011/ 36 00 66
011/ 36 00 67

Een vraag?

Laat ons u verder helpen en vul onderstaand formulier in. Wij garanderen u een antwoord binnen de 48 uur.

Ons team komen versterken ?

Indien je ons team wil komen versterken als docent of medewerker vul je onderstaand formulier in. Gelieve te vermelden voor welke functie u graag zou solliciteren en wij bezorgen u de juiste formulieren.